ISO 9001

Podczas realizacji wszystkich zleceń prowadzimy skrupulatną kontrolę jakości. Wysokie standardy pomaga nam utrzymać uzyskany w 2004 roku certyfikat ISO 9001. Coroczne audyty potwierdzają realizację polityki jakości, a zadowoleni klienci zamawiający kolejne urządzenia są dowodem wysokiej jakości naszych suwnic, żurawi i przenośników...

Dzięki wieloletnim doświadczeniom w obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej wyprowdukowanych przez nas urzadzeń jesteśmy w stanie rozpocząć realizację polityki jakości już na etapie projektowania urządzenia - modyfikując rozwiązania, które wcześniej sprawiały problemy.

Wielokrotne kontrole poszczególnych elementów na etapie produkcji i skrupulatny nadzór podczas montażu poprawiają jakość przekazywanych klientowi urządzeń.

W procesach polityki jakości kluczowy jest dla nas bliski kontakt i współpraca z klientem - użytkownikiem naszych suwnic, żurawi, przenośników i innych urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale poprawiać jakość i dobierać rozwiązania najbardziej optymalne.