O firmie

Indywidualne podejście do każdego projektu dla najpełniejszego zaspokojenia wymagań klienta od 19 lat pozostaje głównym celem naszej firmy.

Firma Prohamat istnieje od 1990 roku.

Produkcję suwnic rozpoczęliśmy w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Od tego momentu urządzenia transportu bliskiego - suwnice, żurawie, przenośnikidźwigniki do nich stanowią największą część naszych wyrobów.

Dzięki bliskiej współpracy z klientami od etapu projektowania urządzeń, do okresu obsługi pogwarancyjnej jestesmy w stanie dopasować się do wymagań zmieniającego się rynku i oferować urządzenia najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

ISO 9001

Podczas realizacji wszystkich zleceń prowadzimy skrupulatną kontrolę jakości. Wysokie standardy pomaga nam utrzymać uzyskany w 2004 roku certyfikat ISO 9001. Coroczne audyty potwierdzają realizację polityki jakości, a zadowoleni klienci zamawiający kolejne urządzenia są dowodem wysokiej jakości naszych suwnic, żurawi i przenośników... więcej »

Jak pracujemy

Realizacja zlecenia obejmuje wszystkie etapy od odtrzymania zapytania ofertowego do obsługi pogwarancyjnej. Podchodząc indywidualnie do każdego projektu nasi konstruktorzy zapoznają się z projektami hal, dostarczanymi opisami warunków w jakich mają pracować urządzenia oraz procesem, który mają realizować. To pozwala nam przygotować ofertę najbardziej odpowiadającą oczekiwaniom. Jeśli to możliwe, doradzamy również dodatkowe rozwiązania... więcej »

Realizacje

W chwili obecnej kilkaset naszych urządzeń pracuje w Polsce i za granicą. Obsługujemy praktycznie wszystkie branże przemysłu i liczne firmy usługowe. Do naszych klientów należą fabryki motoryzacyjne, elektrownie, stocznie jachtowe. Nasze urządzenia pracują na lotniskach, zaporach wodnych... więcej »

Partnerzy

Produkując urządzenia transportu bliskiego Prohamat korzysta z komponentów renomowanych firm, m. in. Stahl, Nord więcej »